ما کی هستیم؟

شرکت کیمیای خراسانی از سال 1363 فعالیت خود را در زمینه ی گلاب ، آبلیمو ،آبغوره و عرقیات گیاهی با مدیریت آقای محمد داودیان آغاز نمود . این شرکت پس از چند سال از حضور برتر خویش در عرصه تولید در سال 1385 موفق به احداث کارخانه در شهرک صنعتی سبزوار گردید و با توان تولید بیش از 30 نوع محصول متنوع به پروانه ی بهره برداری رسید . در این راستا شرکت کیمیای خراسان موفق به اخذ چندین پروانه ساخت و 3 نشان استاندارد گردیده است . شرکت کیمیای خراسان در حال حاضر دارای 3 خط تولید آبغوره با ظرفیت 1000 تن در سال و خط تولید عرقیات گیاهی و گلاب با ظرفیت ...... تن در سال و همچنین خط تولید آبلیموی طبیعی با ظرفیت ..... در سال می باشد

مقرون به صرفه

تعرفه های رقابتی و بی نظیر

کیفیت بی نظیر

درصد خلوص بالاتر در عرقیات کیمیا

عرقیات سالم

عرقیاتی بدون اسانس و مواد نگهدارنده

مزرعه ی ارگانیک

محصولات کیمیا از مزارع ارگانیک حاصل میشود

بیانیه ی رسالت

شرکت کیمیای خراسان تولید محصولات طبیعی با بالاترین کیفیت و حفظ سلامت مصرف کنندگان در سایه بهره مندی از نظرات ارزشمند کارشناسان محترم اداره نظارت بر مواد غذایی استاندارد و صنایع، همچنین استفاده از مواد اولیه ارگانیک و عدم استفاده از مواد نگهدارنده را همیشه در اولویت اهداف خود قرار داده که این امر در کیفیت تولیدات شرکت کیمیا قابل ملاحظه می باشد.

مختصری از ارزش های سازمانی کیمیا

کلیه کارکنان شرکت کیمیا خود را موظف به پایبندی به موارد و اهداف عالیه جهت جلب رضایت مصرف کنندگان محصولات کیمیا نموده اند.

صداقت و شفافیت در ارائه اطلاعات

آموزش و یادگیری مستمر دانش و تجربیات

نوآوری و تحقیق و توسعه در تولید محصولات و ارائه خدمات مناسب

اصول اخلاقی و کرامت انسانی، احترام به شخصیت و کار پرسنل

دپارتمان های کیمیا

img

استانداردها و گواهينامه ها

آیا تمایل به استخدام یا اخذ نمایندگی از کیمیای خراسان را دارید؟

همین الان مشخصات خود را ارسال کنید. مدیران شرکت کیمیای خراسان درخواست های ارسالی را بررسی کرده و با واجدین شرایط جهت استخدام یا اعطای نمایندگی تماس گرفته خواهد شد.